قسمت سوم Dabangg سپتامبر 2020 اکران خواهدشد

دوشنبه 21 آبان 1397
11:24 ق.ظ
علی سرورعظیمی

Related image
قسمت اول  فیلم محبوب نترس (Dabangg) در دهم سپتامبر 2010 در سینماهای هندوستان اکران شد و توانست نظر منتقدین و هواداران سلمان خان را جلب کند تا حدی که کاراکتر چولبول پاندی جزء محبوب ترین کاراکتر های سلمان خان شود. این موضوع منجر شد تا برادر سلمان خان آرباز خان که تهیه کننده قسمت اول فیلم بود قسمت دوم را بسازد و کارگردان Dabangg 2 باشد. قسمت دوم Dabangg با کارگردانی آرباز خان و ایفای نقش سلمان خان و سوناکشی سینها در 20 دسامبر 2012 اکران شد و دوباره تبدیل به فیلمی محبوب شد.
اما هواداران قسمت اول را بیشتر پسندیدند و خواستار ساخت قسمت سوم فیلم شدند تا انتظارات برآورده شود و محبوبیت سلمان خان بیشتر شود. آرباز خان اوایل اعلام آمادگی کرد و مدعی شد که برای 2016 قسمت سوم فیلم روی پرده میرود اما بدقولی های نویسنده و تهیه کنندگان و همچنین ماجرای طلاق آرباز خان با مالایکا آرورا که تهیه کننده قسمت اول بود منجر شد تا فیلمبرداری و نگارش فیلمنامه تا اطلاع ثانوی کنسل شود.
اما سلمان خان سال گذشته در یک مصاحبه عنوان کرد که قسمت سوم در هر صورت ساخته خواهدشد اما بدلیل انتظارات زیاد مردم باید وقت بیشتری خرج شود تا یک پروژه استاندارد و باکیفیت به روی پرده برود. بنابر ادعای سلمان خان تهیه کنندگان دبنگ دست کشیده اند و خود آرباز به همراه سلمان خان تهیه کنندگان فیلم خواهندبود و کارگردان پروژه هنوز مشخص نیست به همین دلیل اکران فیلم به تعویق می افتد.
اما رسانه Times Now با انتشار خبر اکران قسمت سوم فیلم Dabangg در سپتامبر 2020 به هوادران سلمان خان و همچنین بینندگان کالکشن محبوب نترس نوید داد که ساخت فیلم قطعی شده است و نگارش فیلمنامه تا 3 ماه دیگر به پایان میرسد.
بنا بر ادعای این رسانه فیلمبرداری این فیلم به اوایل 2019 موکول میشود و اکران آن برای 15-10 سپتامبر 2020 آماده خواهدبود. ظاهراً کارگردان قسمت اول یعنی آبهیناو کاشیاپ با کمک آرباز خان این فیلم را کارگردانی میکنند.
اما بحث مطرح شده بازیگر زن داستان و بازیگر نقش منفی است. بحث داغ این روزهای روزنامه ها که تماماً شایعه است و هنوز خبری قطعی منتشر نشده است. برخی رسانه ها از حضور قطعی سوناکشی سینها برای سومین بار صحبت میکنند و نقش منفی را یک گزینه از بین رندیپ هودا و جاود جعفری اعلام کرده اند و برخی نیز مدعی شده اند که هر دو نقش های منفی داستان هستند. بنابراین اگر بخواهیم این خبر را تأیید کنیم میتوانیم بازیگران داستان قسمت سوم فیلم نترس را به این شرح اعلام کنیم: "سلمان خان، سوناکشی سینها، آرباز خان، رندیپ هودا و جاود جعفری" شاید شاهد تشکیل این چندضلعی باتجربه باشیم اما سایر احتمالات برای عدم حضور سوناکشی سینها جانشینی کاجول است. برخی از این گزینه سخن میگویند اما کسی نمیتواند به آن اطمینان کند چون هنوز چارچوب فیلمنامه شکل نگرفته است بنابراین پیشنهادات اعلام نشده است.
آرباز خان برای مزاح در یک مصاحبه گفت: "در قسمت سوم Dabangg از سلمان، شاهرخ و امیر استفاده خواهم کرد. آمیت جی و آکشی کومار نقش های منفی هستند." مقصود آرباز خان کنایه به رسانه ها بود چون او هنوز روی این مسئله فکر نکرده است بنابراین تمامی اخبار شنیده شده کذب است.
تنها چیز قطعی ساخت قسمت سوم این فیلم، اکران آن در 2020 و حضور سلمان خان در نقش چولبول پاندی است و اعتماد به هر خبر دیگری نادرست است.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir