ادعای رنویر سینگ؛ بعد از تخت بازسازی Kuch Kuch Hota Hai را شروع میکنیم

سه شنبه 22 آبان 1397
09:21 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Related image
رنویر سینگ بازیگر جوانی که این روزها حرف اول را در سینمای هند میزند در دومین قسمت از ششمین فصل برنامه محبوب Koffee With Karan پیشنهادی وسوسه کننده به کاران جوهر داد تا او را به فکر فرو ببرد و این موضوع در رسانه های بالیوود دست به دست بچرخد. چند هفته از این موضوع میگذرد اما چند روز قبل رنویر سینگ که ایده پرداز بود در یک مصاحبه درباره این اتفاق سخن گفت و مدعی شد کاران جوهر از این موضوع استقبال کرده است.
رنویر سینگ گفت: "فعلاً تمرکز من و کاران روی پروژه نفس گیر تخت است، شاید فکر کنید که من پیشنهاد بازسازی Kuch Kuch Hota Hai را فی البداهه عنوان کردم اما قبل تر روی آن فکر کرده بودم که ناگهانی در این برنامه به ذهنم رسید. از اول هم میخواستم این پیشنهاد را به کاران جوهر بدهم. او پتانسیل ساخت بازسازی این فیلم را دارد. Kuch Kuch Hota Hai یکی از نوستالژیک ترین فیلم های تاریخ است. من به کاران گفته ام بصورت کاملاً جدی روی این پروژه فکر کند و سرمایه گذاری کند. او نیز با من موافقت کرد. وقتی خیالمان از تخت راحت شد به سراغ Kuch Kuch Hota Hai 2 خواهیم رفت."
برخی از خبرنگاران پس از شنیدن حرف های رنویر سینگ از او پرسیدند که آیا رنویر سینگ نظر دیپیکا پادکون، آلیا بهات و رنبیر کاپور را پرسیده است یا فقط حرف آن را میزند. رنویر سینگ در پاسخ به سوال خبرنگاران اذعان داشت: "سوال خوبی بود. من رنبیر را متقاعد کرده ام، او موافق این است چند وقت قبل از این موضوع ما با هم صحبت کرده بودیم، همانطور که گفتم ایده از قبل بود. بنظرم میتوانیم شاهد این ماجرا باشیم. دیپیکا و آلیا را هم راضی خواهیم کرد. من با کمک رنبیر و کاران باید این فیلم را بسازیم چون بنظرم میتوانیم هم از لحاظ مالی سود زیادی کنیم و هم از لحاظ پیشرفت حرفه ای روی این قضیه حساب باز کنیم. من، کاران و رنبیر برنامه های ویژه ای داریم که غافلگیرکننده است."
چند روز قبل رنبیر کاپور نیز در یک مصاحبه طولانی با یک مجله معتبر در این باره ادعا کرد: "رنویر با من صحبت کرده است، من چند وقت قبل از رنویر شنیدم ولی فکر نمیکردم او این پیشنهاد را ارائه کند. من با رنویر موافق هستم، میتوانیم این فیلم را بسازیم. همانطور که خودش گفت رنویر در نقش شاهرخ خان، من در نقش افتخاری سلمان خان، دیپیکا در نقش کاجول و آلیا در نقش رانی موکرجی، این میتواند یک اتفاق نوین و جذاب باشد. من ایده رنویر را تحسین میکنم، او ذهن خلاقی دارد و وقتی بخواهد یک کار را انجام دهد تا آخر آن پیش میرود. کاران نیز به این اتفاق علاقمند است و چراغ سبز به ما نشان داده است."
ظاهراً این پیشنهاد کاران جوهر را وسوسه کرده است و او نیز میخواهد تا شاهد این پروژه باشد. او از ایده جذاب رنویر سینگ استقبال کرده است و میخواهد بعد از تخت و یک استراحت کوتاه این پروژه را شروع کند. کاران جوهر در سالگرد 20 سالگی فیلم Kuch Kuch Hota Hai در یک مصاحبه گفت: "اگر قرار بود یک فیلم را بازسازی کنم آن Kuch Kuch Hota Hai بود چون از بهترین پروژه های من و شاید حتی بهترین پروژه من بوده است. شاهرخ خان همیشه عالی بوده اما در این فیلم او مرا به اوج رساند، حضور او به درخشش من کمک کرد."
پس شاید همه ما می بایست منتظر مشاهده این فیلم جذاب باشیم چون کلی موافق دارد و کاران جوهر که تصمیم نهایی را خواهدگرفت این اتفاق را دوست دارد و از آن استقبال کرده است.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir