ریتیک روشن در نقشی عاشقانه برای پروژه بعدی یاش راج

شنبه 26 آبان 1397
11:18 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Image result for Hrithik Roshan
ریتیک روشن جذاب ترین بازیگر مرد آسیا در 2017 که هم اکنون درگیر فیلمبرداری فیلم چالش برانگیز و متفاوت Super 30 میباشد برای پروژه عاشقانه ای در شرکت تولیدی یاش راج انتخاب شد. ظاهراً این نقش بسیار عاشقانه است و ریتیک روشن بدون تأمل قرارداد را امضا کرده است.
یک منبع آگاه در این زمینه میگوید: "ریتیک روشن این فیلم را امضا کرده است و فیلمنامه را بطور کامل خوانده است اما عوامل فیلم که گمنام هستند به او وعده داده اند تا اوایل 2019 موعد شروع فیلمبرداری این فیلم را اعلام کنند. ریتیک روشن در نقشی رمانتیک ظاهر خواهدشد که ظاهراً داستانی برگرفته شده از فیلم The Princess Bride 1987 است و تا حدودی روند پیشروی فیلم به این پروژه شباهت دارد."
اما نکته ای که مطرح میشود بازیگر زن داستان است که طبق معمول نامشخص است اما رسانه ها مانور روی آن را شروع کرده اند. معتبرترین رسانه ای که از بازیگر زن داستان سخن گفته است بالیوودلایف است که قهرمان زن داستان را یک گزینه از بین دیپیکا پادکون، وانی کاپور و کنگنا راناوت اعلام کرده است. این رسانه گفته است بازیگر زن داستان هنوز معلوم نیست اما بازیگردان این پروژه روی این 3 بازیگر فکر کرده است و به این 3 نفر علاقمند است.
اما ریتیک روشن چند وقت قبل در یک مصاحبه اینترنتی مدعی شده بود که وانی کاپور زوج بعدی او است. او در این مصاحبه با زبان بی زبانی گفت: "شیوه اجرای وانی کاپور را دوست دارم، او زوج بعدی من باید باشد چون دوست دارم ببینم چگونه در پشت صحنه ظاهر میشود. اگر چنین موقعیتی پیش بیاید من آن را قبول خواهم کرد و اگر پروژه ای عاشقانه یا کمدی در آینده داشته باشم به کارگردان وانی کاپور را پیشنهاد خواهم کرد."
اخبار تکمیلی بزودی منتشر میشود چون هنوز کارگردان داستان مشخص نیست بازیگر زن داستان هنوز اعلام آمادگی نکرده است اما بر اساس ادعای برخی مجلات بالیوودی فیلم دارای 4 بازیگر پررنگ است که 2 زن و 2 مرد هستند ولی فعلاً ریتیک روشن قطعی است و سایر اخبار پیرامون 3 بازیگر دیگر شایعه است.
برخی رسانه های نیمه معتبر بازیگران داستان را ریتیک روشن، راجکومار رائو، وانی کاپور و کنگنا راناوت اعلام کرد که شایعه ای بیش نیست و اعتماد به این اخبار نادانی است.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir