جدیدترین مصاحبه راجکومار رائو؛ میخواهم خودم یک الگو باشم

چهارشنبه 30 آبان 1397
12:47 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Related image
راجکومار رائو ستاره جذابی که این روزها حرف های زیادی برای گفتن دارد در جدیدترین مصاحبه خود حرف های جالبی زد و درباره ادامه فعالیت خود صحبت هایی را ارائه داد. خبرنگار سؤال کننده نخست از راجکومار رائو درباره الگوی خود پرسید. راجو رائو چند وقت پیش در یک مصاحبه گفته بود: "شاهرخ خان خان موردعلاقه من است و او نخستین الگوی من بوده است." همین سبب شد تا خبرنگار درباره این حرف از او سوالاتی بپرسد.

خبرنگار اینگونه شروع کرد: چند وقت پیش از علاقه ات به شاهرخ خان گفته بودی، بیشتر توضیح بده

راجکومار رائو گفت: "در بزرگی آقای شاهرخ خان شکی نیست. او همیشه پادشاه بوده است و من هم اولین الگوی خود را شاهرخ خان انتخاب کرده ام. اما میخواهم روزی را ببینم که خودم یک الگو شده ام، این برای من ارزشمند است که ببینم اشخاصی هستند که با دیدن بازی من به حرفه فیلمسازی علاقمند شوند و به آن هر روز فکر میکنم. در حال حاضر این امر یکی از مهم ترین تفکرات من است. لازم نمیدانم درباره مهارت بیش از حد شاهرخ خان صحبت کنم چون همه میدانند و من کسی نیستم که بخواهم برای او نظر بدهم."

یعنی میخواهی پادشاه دیگری برای بالیوود باشی؟

"من چنین حرفی نزدم، هیچکس نمیتواند جانشین بزرگانی مثل شاهرخ خان، آمیتا باچان، سلمان خان، امیر خان، آنیل کاپور و بسیاری دیگر بشود. این ها تبدیل به یک افسانه شده اند که تا ابد جاودانه هستند و همیشه در قلب هواداران جای دارند. بنظرم کسی منکر این قضیه نخواهدبود، من فقط گفتم که دوست دارم نام خودم را در کنار این نام ها ثبت کنم نه بجای آنها، این برای من مهم است و هر ثانیه برای آن تلاش میکنم."

برای جشن شاهرخ خان دعوت شدی، فیلم Zero را چگونه می بینی؟

"بله، من بسیار خوشحالم که توانستم بخشی از این شب جذاب و خاطره انگیز باشم. در اینستاگرام هم گفتم که دسامبر امسال برای Zero است. این فیلم میتواند همه انتظارات را برآورده کند. من خودم بی نهایت منتظرم تا این فیلم را ببینم. یک فیلم بسیار خاص و شگفت انگیز که پادشاه بالیوود را در دل خود دارد، این یعنی قدرت بی مثال که Zero را منحصر بفرد کرده است."

آن شب برای تو چگونه گذشت؟

"شب بسیار خاطره انگیز و جذابی بود. دوستان خودم را دیدم، با شاهرخ خان و دیگر عزیزان گفتگوی صمیمانه ای داشتم و بسیار لذت بردم. من انسان سازگاری هستم و اهل تفریح، آن شب از بهترین شب های عمر من بود."

بهترین فیلم تو کدام فیلم است؟

"فیلم های خوب زیادی بازی کرده ام و برای من تفاوتی نیست. Bareilly Ki Barfi عالی بود، آیوشمان و کریتی دوستان خوب من هستند. Newton کار متفاوت و جذابی بود. اما از لحاظ بازیگر مقابل من Fanney Khan را انتخاب میکنم. در کنار آنیل کاپور و آیشواریا بازی کردم و یک افتخار بزرگ را کسب کردم."

درباره آینده شغلی خودت بگو، فیلم های دیگری را در لیست برنامه ریزی خود داری؟

"بله، فیلم هایی را انتخاب کرده ام و فقط صحبت های نهایی باقیمانده است. سال 2019 برای من شروع عصری جدید خواهدبود چون من میخواهم این سال خودم را به دنیا اثبات کنم. من برنامه ریزی دقیقی دارم که روی آنها تمرکز نهفته است و روی اصول چیده شده است. مشورت هایی گرفته ام و با تکیه بر سخن بزرگان این ها را انتخاب کرده ام. بعنوان مثال سر فیلم فنی خان بودیم که یک فیلمنامه به دستم رسید، زمان استراحت بود و من کمی خواندم و از آنیل کاپور سوال کردم. او گفت بنظر من این فیلم را انتخاب نکن، داستان کلیشه ای دارد. من هم با تکیه بر حرف او و اطمینان به او این فیلم را انتخاب نکردم و حسرت نخوردم چون میدانم که به یک شخص بزرگ و ایده آل اعتماد کرده ام."

شایعه همبازی شدن تو با سلمان خان درست است؟

"همکاری با سلمان خان؟ من نشنیده ام و گمان نمیکنم کسی حتی این فکر را کرده باشد. من تکذیب میکنم هرچند علاقه زیادی به همکاری با سلمان خان دارم اما چنین چیزی صحت ندارد و من تاکنون چیزی نشنیده ام. امیدوارم اتفاق بیفتد اما در حال حاضر چنین چیزی موجود نیست."

زوج بعدی تو کیست؟ این راز را فاش کن، ما تضمین میکنیم.

"بحث این حرف ها نیست. عوامل به ما اجازه نداده اند که ما اخبار آن را منتشر کنیم چون این ها برعهده مدیر رسانه ای است و ما فقط فرمان پذیر هستیم. هنوز خودم هم نمیدانم ولی فکر میکنم یک بازیگر زن باتجربه و خوب همبازی من خواهدشد. اما لطفاً نخواهید نام ببرم چون اجازه ندارم، من فرمان شکنی نمیکنم و به همه دوستانم در پروژه های بعدی ام احترام میگذارم. نمیخواهم اعتماد آن ها نسبت به من کم شود."

موردعلاقه هایت را بگو، از هر لحاظ، رنگ موردعلاقه، ورزش و چیزهای دیگر که خودت میدانی

"من عاشق رنگ نقره ای هستم، پیراهن ها و یا شلوارهایی که میخرم این رنگی است. همه ورزش ها را دوست دارم، کریکت، کبدی و فوتبال اما بدلیل علاقه ام به کریستیانو رونالدو فوتبال را انتخاب میکنم. فیلم موردعلاقه ام بازیگر و 3 احمق است. چیز دیگری به ذهنم نمیرسد."

دوباره برگردیم به حرفه ات؛ چه زمانی به اوج خواهی رسید؟

"این اتفاقی غیرقابل پیش بینی است، من نمیتوانم بگویم چه زمانی و چگونه به اوج خواهم رسید اما به آن فکر میکنم، پیش بینی نمیکنم چون شاید واقعاً آن زمان منتخب من زمان مناسبی نباشد و زمانش که فرا رسد به آن درجه نرسیده باشم. اما من معتقدم که هر شخصی مخصوصاً یک بازیگر هر روز میتواند بهتر از دیروز باشد و نقطه ای به نام اوج ندارد. این یعنی حرفه ای بودن یک بازیگر که من به آن اعتقاد ویژه ای دارم. هرکسی برای موفقیت این کار را باید لازمه کار خود قرار دهد و هر روز بخواهد بهتر از روز قبل باشد."

یعنی فکر میکنی آمیتا باچان یا شاهرخ خان هم در حال پیشرفت هستند؟

"درست است که این دو بزرگان به همراه بازیگران خوب دیگری در بهترین شرایط خود قرار دارند و هر روزه دل میلیون ها هوادار برای آنها می تپد اما بله من معتقدم که شاهرخ خان و آمیتا باچان هم هنوز در حال پیشرفت هستند و بهتر از همیشه ظاهر میشوند. اخلاق این 2 نفر اینگونه است. آنها هر سال بعنوان بهترین چهره مؤثر سال شناخته میشوند اما سال بعد بهتر میشوند و به همین دلیل انتظارات هواداران نیز بسیار بالاست. شما به فیلم قبلی شاهرخ خان و فیلم بعدی اش نگاه کنید، رئیس یک فیلم عالی و حیرت انگیز بود که من عاشق آن شدم اما فکر میکنم Zero بهتر از آن است و فیلم های بعدی اش بهتر از فیلم Zero، این قدرتی است که شاهرخ خان را متمایز کرده است."

در بین بازیگران مرد و زن جوان صحبت کن، موردعلاقه تو کدامیک است؟

"بالیوود در حال حاضر در حالت خیره کننده ای قرار دارد چون جوانان مستعد و توانمندی به آن وارد شده اند. هیچکدام از دیگری بهتر نیستند و همه در سبک خودشان و در مقام و جایگاه خود به بهترین حالت دست پیدا کرده اند. وارون داون، آیوشمان کورانا، سیدهارت ملهوترا، رنویر سینگ و بسیاری دیگر توانسته اند به مقام خوبی برسند و حالا به یک چهره مشهور خاص تبدیل شده اند. همچنین در بین زن ها کریتی سانون، پارینتی چوپرا، آلیا بهات عالی ظاهر شده اند و هر روز دارند نمایش بهتری ارائه میکنند. من از این اتفاق بسیار خوشحالم."


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir