وارون داون گزینه اول برای نقش منفی Kick 2؛ سلمان خان و وارون داون زوج جذابی خواهندشد

پنجشنبه 1 آذر 1397
08:48 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Image result for Varun Dhawan
وارون داون سوپراستار جوان و جذاب بالیوودی بعد از اتمام فیلم Sui Dhaaga به سراغ دیگر پیشنهادات خود رفت و در حال بررسی آنهاست. او هم اکنون در حال فیلمبرداری فیلم Kalank به همراهی آلیا بهات، آدیتی روی کاپور، سوناکشی سینها و مدهوری دیکشیت با حضور افتخاری سانجی دات میباشد، این فیلم پر بازیگر یک پروژه اکشن درام و کمی رمانتیک به کارگردانی آبیشک ورمان است و انتظارات از آن بالاست.
چند وقت پیش بود که ساجد نادیاوالا کارگردان پروژه Kick با ایفای نقش سلمان خان اعلام کرد که قسمت دوم در شرف ساخت است و اواخر 2019 موعد اکران آن خواهدبود و اوایل همان سال فیلمبرداری شروع خواهدشد. همین موضوع باعث شد تا رسانه ها درباره نقش منفی داستان و یا بازیگر زن و سایر احتمالات سخن بگویند.
صبح امروز رسانه کویموی با ارائه مدارک پیوست شده با امضای خود ساجد نادیاوالا ادعا کرد که نقش مقابل سلمان خان در Kick 2 وارون داون خواهدبود و این موضوع تمام شده است زیرا وارون داون همیشه به سلمان خان علاقه داشته است و دوست دارد تا کنار او بازی کند. اما برخی رسانه های دیگر مدعی شده اند که وارون داون فقط گزینه نادیاوالا است و هنوز هیچ چیزی قطعی نیست.
وارون داون چند وقت قبل از الگوی خود پرده برداشت و گفت شاهرخ خان و سلمان خان نخستین الگوهای او بوده اند و حالا که در 2015 با شاهرخ خان همبازی بوده است بشدت علاقه به همکاری با سلمان خان دارد. بنا بر ادعای رسانه مذکور ساجد نادیاوالا پس از شنیدن این حرف های وارون داون به فکر او افتاده اند و میخواهند او را در نقش مقابل سلمان خان ببینند.
تاکنون فقط حضور سلمان خان در فیلم قطعی شده است و 4 بازیگر دیگر (به ادعای ساجد نادیاوالا) هنوز مشخص نشده اند و هر روزه اخباری پیرامون آن منتشر میشود. بعنوان مثال چند وقت قبل خبری مبنی بر حضور آلیا بهات بعنوان بازیگر زن منتشر شد که معلق ماند و پیگیری نشد و بعدها مشخص شد که ادعای دروغین رسانه ها بوده است و صحت ندارد.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir