سیدهارت ملهوترا در پروژه بعدی کبیر خان؛ تلفیقی از دانشجو و جنتلمن

پنجشنبه 8 آذر 1397
12:01 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Related image
سیدهارت ملهوترا بازیگر جذاب و مستعد بالیوود که در آخرین پروژه اش به نام Aiyaari خارق العاده ظاهر شد گزینه اول پروژه بعدی کبیر خان است. کبیر خان کارگردان پروزه های بسیار محبوب تایگر، بجرنگی و تیوب لایت چند وقت پیش مصاحبه کرد که برای پروژه بعدی اش دوست ندارد با سلمان خان کار کند و میخواهد یک تنوع ایجاد کند.
صبح امروز برخی رسانه ها مدعی شده اند که کبیر خان بالاخره دست به کار شد و 80 درصد فیلمنامه را به کمک دوستان خود تکمیل کرده است و شخصیت ها شکل گرفته اند. یکی از نزدیکان وی مدعی شده است که گزینه اول مرد این پروژه در نظر کبیر خان سیدهارت ملهوترا است و کبیر خان میخواهد بعد از تکمیل فیلمنامه آن را به سیدهارت ملهوترا ارائه کند و منتظر پاسخ او بماند.
کبیر خان در واکنش به این قضیه چند روز قبل مصاحبه کرد: "فیلمنامه تکمیل شده است و کاراکترها شکل گرفته اند، همچنین چارچوب اصلی داستان ترتیب داده شده است. ما به گزینه هایی فکر کرده ایم اما تا زمانی که فیلمنامه تکمیل نشده است نمیتوانیم روی آنها تمرکز کنیم. من نزدیک به 2 سال است که کار نکرده ام و به همین خاطر میخواهم کاری موفق داشته باشم."
یکی از افراد کلیدی شرکت تولیدی NH STODIOZ که این بار هم میخواهد با کبیر خان همکاری کند و مسئولیت تهیه این فیلم را برعهده بگیرد در یک مجله ادعا کرده است که سیدهارت ملهوترا قطعی ترین گزینه است و با او صحبت هایی انجام شده است. او در این مجله نوشت: "خود کبیر از ماجرا آگاه است، اما ما صحبت هایی با سیدهارت کرده ایم و او را قانع کرده ایم. او قطعی ترین گزینه ماست و من و کبیر از حضور او اطمینان داریم، فقط کبیر خان میتواند او را تغییر دهد مگرنه بنظر بنده او مهم ترین گزینه است چون کاراکتر نقش اول مرد شباهت بسیار زیادی به دو کاراکتر آبهی در فیلم Student of The Year و ریشی در فیلم A Gentleman دارد پس من و کبیر به همین خاطر دوست داریم او را بازیگر فیلم مان کنیم."
چندی پیش کبیر خان با زبان بی زبانی گفت: "علاقه زیادی به تلفیقی از نقش های دانشجو و گانگستر جنتلمن دارم." منظور او سیدهارت ملهوترا بوده است و ظاهراً صحبت های اولیه با او انجام گرفته است پس شاید میتوانیم انتظار این فیلم را بکشیم.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir