جدیدترین مصاحبه آلیا بهات؛ دوست دارم بخشی از عاشقی باشم اما هنوز خبری نیست

جمعه 9 آذر 1397
06:11 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Related image
آلیا بهات قهرمان این روزهای بالیوود که روز به روز درحال رشد است در جدیدترین مصاحبه خود درباره آینده شغلی خود و همچنین پیشنهادات اخیرش صحبت کرد. همچنین او درباره کارنامه هنری خودش صحبت کرد و به سوال خبرنگار درباره رابطه اش با رنبیر کاپور پاسخ داد. نخست خبرنگار مربوطه سوالی مبنی بر حضور در عاشقی 3 پرسید.

خبر حضور تو و سیدهارت ملهوترا در عاشقی 3 صحت دارد؟
"راستش را بخواهید چند وقت قبل پیشنهادی ارائه شد و من هم قبول کردم، اما دیگر هیچ خبری نشد و کسی به ما چیزی نگفت. فیلمنامه همان زمان تمام شده بود اما نمیدانم چرا فیلمبرداری و پیشنهادات جدی شروع نمیشود. شنیده ام که ساخت آن منتفی شده است اما امیدوارم اینگونه نباشد."

بنظرت چرا باید ساخت عاشقی 3 منتفی شود؟
"من نظری ندارم اما فکر میکنم شرایط کاری کارگردان مهم ترین امر در آن است. یک کارگردان همیشه باید آمادگی داشته باشد و به فکر تأمین بودجه فیلم خود باشد. مخصوصاً فیلم عاشقی که پروژه ای سنگین است، این حرف را میزنم چون فیلمنامه را خوانده ام. ولی درمجموع فکر نمیکنم کنسل شود چون عاشقی 3 پروژه ای جذاب میتواند باشد و انتظار زیادی برای دیدن آن کشیده میشود پس عوامل آن هم مشتاق ساخت عاشقی 3 خواهندبود."

یعنی تو دوست داری عاشقی 3 در کار باشد؟
"بله، صددرصد. من خودم یکی از میلیون ها هوادار عاشقی هستم و قسمت اول و دوم آن را دیده ام و بشدت به آن علاقمند شده ام. من خیلی دوست دارم تا بخشی از عاشقی 3 باشم اما متأسفانه هنوز خبری نیست. این امر تبدیل به آرزوی من شده است و برای آن لحظه شماری میکنم."

بگذریم؛ اگر مشکلی ندارد درباره رابطه ات با رنبیر کاپور بگو، اگر دوست نداری ما اصرار نمیکنیم چون ما مثل رسانه های گستاخ نیستیم.
"نه مشکلی ندارد، همه از رابطه دوستانه و صمیمی من و رنبیر خبر دارند و لازم نیست آن را پنهان کنم. رابطه ما مشکلی ندارد که من از آن خجالت بکشم. رنبیر بهترین پسر دنیاست و افتخار میکنم که دوستی ام با او صمیمی است. رنبیر به موفقیت های من کمک زیادی کرده است و همیشه بهترین مشوق من بعد از پدرم بوده است به همین خاطر او را از صمیم قلبم دوست دارم."

عجیب ترین شایعه ای که درباره خودت شنیده ای چه بوده است؟
"چندین بار گفته ام که رسانه ها میگویند من درباره سن خودم دروغ میگویم اما چنین چیزی نیست. اما از همه نفرت انگیز تر شایعات حول زندگی شخصی من است و من بارها گفته ام که زندگی خصوصی من به کسی ربط ندارد."

بهترین فیلمت کدام فیلم است؟ دوست داری کدام یک از فیلم های تو دنباله دار باشد؟
"از انتخاب های خودم راضی هستم و از سوابق کاری خودم خوشحالم. اما فیلم زندگی عزیز یک پروژه بسیار خاص بود که اخیراً شنیده ام براساس نمرات و امتیازها بهترین فیلم تاریخ آسیا شده است و من بیش از حد خوشحالم و در حال پرواز هستم. بنظرم همان فیلم زندگی عزیز میتواند ادامه دار باشد و درباره زندگی دکتر جهانگیر خان باشد و کایرا نیز در فیلم حضور داشته باشد اما باید فیلمنامه ای مرتب و بسیار دقیق تنظیم شود که به همین دلیل فکر نمیکنیم زندگی عزیز 2 در کار باشد."

دوست داری با چه کسی همبازی شوی که تاکنون همبازی نشده ای؟
"من چندین بار دیگر گفته ام که با شاهرخ خان همبازی شده ام و حالا دوست دارم تا با سلمان خان در پروژه ای عاشقانه و کمدی کار کنم. این یکی از فانتزی های من است و امیدوارم که بزودی به حقیقت تبدیل شود."

برخی فقط زیبایی تو را می بینند و معتقدند تو بدرد فیلم های بزرگسال میخوری، نظرت چیست؟
"بالعکس من فکر میکنیم اصلاً زیبا نیستم و چهره ای طبیعی دارم، دیپیکا، کاترنیا، کارینا و آیشواریا فیس زیباتری نیست به من دارند. آیش که ملکه زیبایی است. شنیده ام که درباره من چنین میگویند اما من توجهی نمیکنم چون به زبان حیوانات مسلط نیستم."

عجب کنایه ای! همیشه کنایه ای صحبت میکنی؟
"از کسانی که خوشم نمی آید انتقاد میکنم و لحنم با آنها کنایه ای است. بنظرم حق آنهاست که مانند دستمال کاغذی مچاله شوند."

درباره آینده کاری خودت بگو، فیلم های آینده تو چیست؟
"Brahmastra , Kalank پروژه های قطعی و فعلی من هستند و درحال فیلمبرداری این فیلم هستم. Gully Boy هم که سال بعد اکران میشود و امیدوارم پروژه موفقی شود."

مطمئناً تریلر فیلم zero را دیده ای؛ نظرت درباره آن چیست؟
"کاترینا و انوشکا فوق العاده هستند اما بهترین آنها اس آر (شاهرخ خان) است. نمیدانم چگونه انقدر توانایی دارد. اگر من فقط یک درصد از توانایی های شاه را داشتم میتوانستم موفق تر از این باشم اما فقط شاهرخ خان میتواند به این حد از موفقیت برسد. نقش شاهرخ بی نظیر است و بشدت برای دیدن آن انتظار میکشم. مطمئنم فیلم بسیار خوبی را شاهد خواهیم بود."

و در آخر؛ فکر میکنی بالیوود تا چه زمانی مورد تمسخر مردم خارجی قرار میگیرد؟
"متأسفانه این موضوغ هست و منکر آن نمیشوم. این بی فرهنگی مردم است که خوشبختانه دارد فرهنگ سازی میشود و کمتر شده است. تا سالهای قبل بالیوود را با لحن مسخره به زبان می آوردند و من عصبانی میشدم. فکر میکنم تا 2020 و بعد از آن شاهد فراگیر شدن فیلم های هندی خواهیم بود. هرچند همین حالا هم در چین، بلغارستان و کشورهای اروپایی طرفدار زیادی برای بالیوود جمع شده است. من شنیده ام که در آلمان یک کمپانی خبری به نام SRK به افتخار شاهرخ خان تأسیس شده است و همین یعنی نفوذ بالیوودی ها مخصوصاً شاهرخ خان عزیز، البته کارگردانان و نویسندگان ما هم از حد گذرانده اند و برخی از ناپخته های بالیوود فیلم های بشدت تخیلی و خنده آور می سازند و برای آن باید افسوس خورد. امیدوارم همه کارگردانان و عوامل فیلمسازی تجدید نظر کنند و همه فیلم های بالیوودی در سطح جهان موفق شوند نه فقط در یک قشر خاص که چیزی از کیفیت فیلمسازی نمیدانند."
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir