پروژه های بعدی سلمان خان بغیر از Bharat؛ کریسمس 2019 شروع معرفی فیلم های جدید

شنبه 10 آذر 1397
10:28 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Related image
سلمان خان سلطان بالیوود که آخرین پروژه اش یعنی Race 3 با شکست های زیادی مواجه شد درحال فیلمبرداری فیلم Bharat با کاترینا کیف به کارگردانی علی عباس ظفر میباشد. همچنین دیشا پاتانی بازیگر خوش رو و جوان بالیوود در این فیلم حضور دارد.
اما اینجا سوالی مطرح میشود که سلمان خان بغیر از این پروژه چه فیلم های دیگری را برای ایفای نقش انتخاب کرده است. او بعنوان نقش منفی دووم 4 انتخاب شده بود اما بدلیل مشکلات سابق خود با آیشواریا نمیخواست تا کنار آبیشک باچان همسر آیشواریا قرار بگیرد و از این پروژه انصراف داد و این فیلم کنسل شد و ویجی کریشنا آچاریا و آدیتیا چوپرا به دنبال جانشینی برای سلمان خان هستند که رسانه ها از حضور شاهرخ خان و رنبیر کاپور دامن میزنند که در این مطلب مهم نیست.
اما دیگر پروژه قطعی سلمان خان قسمت دوم فیلم Kick به کارگردانی ساجد نادیاوالا میباشد که حضور سلمان خان در فیلم قطعی است و شرکت تولیدی SKF (سلمان خان فیلمز) تهیه این فیلم را برعهده دارد. پس دیگر پروژه قطعی سلمان خان این فیلم است که احتمالاً یک ماه بعد از شروع سال میلادی نو فیلمرداری آن شروع خواهدشد و اواخر 2019 موعد اکران آن خواهدبود.
دیگر پروژه قطعی که البته هنوز کارهای مقدماتی آن طی نشده است Dabangg 3 میباشد. مجموعه فیلم محبوب نترس با ایفای نقش سلمان خان در 2010 و 2012 به روی پرده نقره ای رفت و نظر منتقدین و هواداران را جلب کرد تا حدی که سازندگان این فیلم به فکر ساخت قسمت سوم آن بیفتند و آن را کلید بزنند. آرباز خان که کارگردان نترس 2 بود به همراه سلمان خان برادرش تهیه کننده فیلم خواهدبود و کارگردانی به شخص دیگری واگذار خواهدشد که هنوز ناشناس است و کسی درباره آن چیزی نمیداند.
فعلاً همین 3 پروژه از سلمان خان قطعی هستند که البته از آنها فقط بهارات فیلمبرداری شده است و رو به پایان است و دارد برای اکران آماده میشود. دو فیلم دیگر معلوم نیست با چه جزئیات و چه بازیگران دیگری ساخته خواهدشد.
سلیم خان یکی از نردیک ترین دوستان سلمان خان و یکی از افراد کلیدی شرکت تولیدی سلمان خان درباره فعالیت های سلمان خان در سال های آینده گفت: "او فعلاً فیلمی را بغیر از بهارات، کیک 2 و دبنگ 3 مشخص نکرده است اما او دارد 3 فیلمنامه دیگر را میخواند و بزودی نظر خود را عنوان میکند. او از آقای بانسالی پیشنهاد دارد که در کنار شاهرخ خان و دیپیکا پادکون قرار بگیرد و او مشتاق این اتفاق است اما میخواهد بیشتر روی این مسئله فکر کند. همچنین او دو فیلمنامه اکشن و کمدی دیگر را میخواند تا ببیند که میتواند بازیگر آن باشد یا نه، بهرحال او هر کاری کند ما به او احترام میگذاریم و مطمئن هستیم که همه انتخاب های او درست و بجا هستند."
سلما خان دیگر فرد کلیدی و مهم این شرکت گفته است: "همه ار بهارات و کیک 2 و دبنگ 3 مطلع هستند. این بستگی دارد که کارگردان بخواهد چه زمانی فیلمبرداری را شروع کند اما حضور سلمان خان قطعی است مگر اینکه او بفهمد به درد این کار نمیخورد و کیفیت ساخت فیلم پایین است که من اینطور گمان نمیکنم. او از سانجی بانسالی پیشنهاد دارد و میخواهد روی این مسئله فکر کند اما بدلیل دوستی قدیمی با آقای بانسالی و همچنین شاهرخ خان او بشدت علاقمند به ایفای نقش در این فیلم است و بارها از علاقه اش به ما گفته است. او بسیار دوست دارد که جرئی از این فیلم باشد اما هنوز تصمیم نهایی را نگرفته است چون او یک بازیگر و سوپراستار در معرض دید است و باید تمرکزش روی آن زیاد باشد."
بر اساس ادعای نزدیکان سلمان خان کریسمس 2019 سلمان خان از همه اتفاقات سخن میگوید و پروژه های بعدی خود را عنوان میکند. او تا کریسمس مهلت میخواهد تا روی فیلمنامه آقای سانجی لیلا بانسالی تفکر کند تا بالاخره نظر قطعی خود را اعلام کند. امیدواریم بزودی شاهد تشکیل مثلث خارق العاده شاهرخ خان، سلمان خان و دیپیکا پادکون باشیم چون مطمئناً میتوانیم روزهای طلایی بالیوود را با آن بسازیم.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir