امیر خان منتظر جواب دیپیکا پادکون؛ دیپیکا فعلاً پاسخ منفی داده است

دوشنبه 19 آذر 1397
07:34 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Image result for Deepika And Aamir Khan
Mahabharata؛ نام پروژه جنجالی و بعدی امیر خان است که در آن بعنوان بازیگر نقش اول مرد و حتی کارگردان ظاهر شده است. امیر خان سابقه درخشانی در کارگردانی نیز دارد و از بهترین آثار آن در حیطه کارگردانی میتوانیم به فیلم Like Stars On Earth 2007 اشاره کنیم که تبدیل به یک فیلم جهانی بسیار محبوب و خارق العاده شد.
امیر خان فعلاً در مرحله انتخاب بازیگر به سر میبرد و میخواهد یک بازیگر زن پررنگ، یک بازیگر مرد مکمل و یک بازیگر نوجوان برای پروژه خودش انتخاب کند که فعلاً بازیگر زن پروژه اش را انتخاب کرده است اما متأسفانه در حال حاضر با پاسخ منفی روبرو شده است. امیر خان برای ایفای این نقش به دیپیکا پادکون پیشنهاد داد اما دیپیکا پادکون با عرض پوزش از امیر خان مدعی شد که فعلاً درگیر زندگی خصوصی است و فرصت برای فکر کردن روی این مسئله را ندارد. اما این بمعنی پاسخ منفی نیست.
رسانه های معتبری نظیر کویموی و ایندیان اکسپرس مدعی شده اند که دیپیکا پادکون پروژه را معلق گذاشته است و به امیر خان پیشنهاد کرده که فعلاً سایر کار ها را انجام دهد چون دیپیکا دوست دارد این نقش را ایفا کند اما فرصت آن را ندارد و میخواهد این قضیه را به تأخیر بیاندازد.
رسانه های فوق الذکر ادعا کرده اند که دیپیکا پادکون به شدت تحت تأثیر فیلمنامه قرار گرفته است و بسیار مشتاق به ایفای این نقش است، اما فعلاً او درگیر مسائل زندگی خصوصی خودش با رنویر سینگ است و نمیخواهد اول زندگی کار را از سر بگیرد.
یکی از نزدیکان امیر خان گفته است که امیر خان دارد سایر بازیگران را انتخاب میکند و همچنین با کمک دوستان خود در حال انتخاب و مشخص کردن لوکیشن ها و محل های فیلمبرداری است که بر اساس ادعای او تا این لحظه فقط فیلمبرداری در کانپور هند و وارنا بلغارستان مشخص است و احتمال فراوان 3 شهر دیگر میزبان کادر تیم Mahabharata خواهندبود. همچنین این شخص مدعی شده است که امیر خان درصورت مواجه شدن با پاسخ منفی از سوی دیپیکا پادکون به سراغ گزینه های مناسبی مثل آلیا بهات و انوشکا شرما خواهدرفت و درصورت عدم رضایت دیپیکا پادکون یکی از این 2 بازیگر نامبرده ایفای نقش اصلی زن را برعهده خواهندگرفت.
کویموی در متن خبر خود اعلام کرد که تمامی اخبار نهایی نظیر بازیگران فیلم، مناطق فیلمبرداری و همچنین تاریخ شروع فیلمبرداری و اکران این پروژه 5 روز بعد از کریسمس 2019 اعلام خواهدشد و خیال هواداران امیر خان راحت میشود.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir