دنگال 2 ساخته میشود؛ نیتش تیواری کارگردان نخواهدبود

جمعه 7 دی 1397
02:21 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Related image
در سال 2016 فیلمی فوق العاده و البته پرفروش ترین فیلم تاریخ هندوستان اکران شد. فیلمی دلنشین، همه پسند و شگفت انگیز با نام کشتی (ِDangal) که توانست همه انتظارات را برآورده کند و دو بازیگر خارق العاده با نام های سانیا ملهوترا و فاطیما سانا شیخ را به هند معرفی کند. اما در 25 اوت 2018 خبری تحت عنوان ساخت قسمت دوم دنگال در سراسر هند و دنیا پیچید و هواداران امیر خان و این فیلم را به وجد آورد.
این خبر قطعی شد اما کارگردان و نویسنده این فیلم نیتش تیواری بعنوان کارگردان و نویسنده اعلام آمادگی نکرد و گفت فقط در حد یک تهیه کننده میتواند به تیم کمک کند. سازندگان فیلم دنگال دست از کار نکشیدند و تا امروز مشغول نوشتن فیلمنامه هستند و هیچ خبر اضافی منتشر نشد. اما پیوش گوپتا دیگر نویسنده Dangal مدعی شد که نگارش فیلمنامه دنگال 2 در دستور کار قرار دارد و اکران آن به بعد از 2020 موکول خواهدشد.
پیوش گوپتا ضمن تأیید خبر ساخت دنگال 2 گفت: "نگارش فیلمنامه را چند هفته است آغاز کرده ایم و داستان خوبی را طراحی کرده ایم. قسمت اول بر اساس حقیقت های موجود بود اما قسمت دوم کاملاً ساخته ذهن ماست اما ادامه همان ماجرا یعنی کشتی گیتا، بابیتا و ماهاویر سینگ. دیگر نمیتوانم خبری بدهم فقط در همین حد که مطمئن باشید داستان جذاب تر خواهدبود و ادامه همان ماجراهای جذاب اتفاق می افتد."
بامداد امروز رسانه معتبر و مردمی تریبون که از معتبرترین و جامع ترین رسانه ها در این حیطه شناخته میشود با ارائه جزئیاتی از فیلمنامه دنگال 2 هواداران را امیدوارتر کرد. این رسانه ادعا کرده است که 40 درصد فیلمنامه تکمیل شده است و امیر خان هم آن را تأیید کرده و از آن استقبال کرده است. این یعنی اینکه حضور امیر خان در فیلم قطعی بنظر میرسد مگر در شرایطی که نتواند او این فیلم را قبول کند.
همچنین این رسانه مدعی شد که دو نقش اصلی زن یعنی سانیا ملهوترا و فاطیما سانا شیخ در فیلم حضور خواهندداشت و جای هیچگونه احتمالی وجود ندارد. سانیا ملهوترا بازیگر نقش بابیتا در 2017 در یک مصاحبه گفت: "من به حدی به دنگال علاقمند هستم که حتی اگر 100 قسمت از آن هم ساخته شود در هر 100 قسمت آن حضور پیدا خواهم کرد. خودم به استاد امیر چندین بار گفته ام که دنگال 2 را بسازد و او نیز دوست دارد اما باید شرایط را بسنجیم تا ببینیم مردم هم علاقمند هستند یا نه، بهرحال من بسیار دوست دارم ادامه بابیتا را ببینم."
ماهش سامات شخصیت کلیدی کمپانی والت دیزنی هندوستان مدعی شده است که دیزنی میخواهد دنگال 2 را در هر شرایطی بسازد چون به فکر سود و فروش است. (دنگال با 2080 کرور (فروش ناخالص) پرفروش ترین فیلم تاریخ بالیوود است.) 
سه کمپانی Aamir Khan Production و UTV Motion Pictures و Walt Disney India سود زیادی از این فیلم کردند. (بودجه 70 کروری و فروش 2080 کروری یعنی سود ناخالص 2010 کرور)
چندوقت پیش خبر حضور شاهد کاپور در فیلم منتشر شد که بلافاصله تکذیب شد و دیگر کسی پیگیر این قضیه نشد.
بهرحال مطمئناً هواداران پرشمار امیر خان منتظر قسمت دوم فیلم پرطرفدار Dangal هستند و اگر ساخته شود قطع به یقین پرفروش و موفق خواهدبود. ما نیز به نوبه خودمان منتظر این فیلم می مانیم و همچنین منتظر جزئیات ساخت فیلم چون بر اساس ادعای رسانه های معتبر خبر قطعی بنظر میرسد.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir