راجکومار هیرانی و برنامه های ویژه اش برای بعد از Munna Bhai 3؛ میخواهد بمب بترکاند!

سه شنبه 11 دی 1397
08:20 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Image result for Raju Hirani
راجکومار هیرانی کارگردان خارق العاده و باهوشی که همیشه فیلم های موفق، جذاب و پرفروشی را ساخته است میخواهد سومین قسمت از مجموعه محبوب Munna Bhai را برای اواسط 2019 بسازد. او برای این فیلم سانجی دات، پارش راوال و احتمالاً رنبیر کاپور را انتخاب کرده است.
اما راجکومار هیرانی درحال برنامه ریزی برای پروژه بعدی اش یعنی در سال 2020 و یا 2021 است. او برنامه های داغ و جذابی دارد که هواداران بالیوود را به وجد آورده است. راجکومار هیرانی بعد از Munna Bhai 3 میخواهد فیلمی کمدی و جنایی را کارگردانی کند و ظاهراً حدود 30 درصد از فیلمنامه تکمیل شده است و ظرافت بسیار خاصی در نگارش آن به کار رفته است.
استودیو فیلمسازی فاکس استار هندی این خبر را منتشر کرده است و از یکسری برنامه های جزئی راجکومار هیرانی خبر داده است. ویجی سینگ شخص کلیدی این استودیو در یک مقاله طولانی فیلم های آینده این کمپانی را معرفی کرد و در صفحات بعد از فیلم بعدی راجکومار هیرانی خبر داد.
در این صفحه نخست با نقد کلی راجکومار هیرانی در چند خط از او تعریف و تمجید کرد و در پایان به او لقب خدای کارگردانی را اعطا کرد (God Of Direction) همه ما هم میدانیم که راجکومار هیرانی فوق العاده همیشه با فیلم های جذابش لایق این لقب میباشد.
ویجی سینگ درباره پروژه آینده آقای هیرانی بغیر از Munaa Bhai 3 نوشت: "راجو هیرانی بهترین کارگردان و انسان کمپانی ماست و میخواهد یک بمب پر سروصدا را در دنیا بترکاند. او میخواهد تا 7 بازیگر هندی بسیار خوب را همبازی هم کند و به ما آماده باش داده است تا بودجه سنگینی را فراهم کنیم. این فیلم کمدی و جنایی است و مثل همیشه جذاب خواهدبود. آقای هیرانی لیست اولیه بازیگران را به ما داده است اما هنوز اجازه نداده تا خبر را منتشر کنیم، فقط بدانید که همه آنها خارق العاده و روی بورس هستند."
برخی رسانه ها بعد از خواندن این خبر شروع به مانور دادن روی این مسئله کردند و چاشنی این خبر را افزایش دادند. برخی رسانه های خارجی مدعی شده اند که سه تن از بازیگران این فیلم امیر خان و شاهرخ خان و رنبیر کاپور هستند. میتوانیم به این موضوع اطمینان حاصل کنیم چون راجو هیرانی به امیر خان علاقه خاصی دارد به رنبیر کاپور نیز همینطور و به شاهرخ خان هم علاقه ویژه ای دارد چون به او در 3 پروژه 3 احمق، پی کی و سانجو پیشنهاد بازی داد اما او در هر سه پروژه بدلیل مشغله کاری حضور نیافت.
اگر چنین خبری صحیح باشد و رنبیر کاپور، شاهرخ خان، امیر خان همبازی شوند میتوانیم اطمینان زیادی حاصل کنیم تا یک فیلم بسیار پرفروش و در سطح جهانی را تماشا کنیم. هیچکدام از این 3 بازیگر دو به دو با هم همبازی نشده اند و حالا اگر هر سه نفر آنها کنار هم حضور پیدا کنند بمب بالیوود منفجر میشود.
بالیوودلایف ضمن ارائه اسامی مذکور گفته است که دیا میرزا، سونام کاپور و سارا علی خان هم در فیلم حضور دارند و یک بازیگر دیگر بازیگر تازه وارد و اولین حضور خواهدبود. بالیوودلایف تاکنون خبر دروغ منتشر نکرده است و اگر این بار هم این رسانه پرطرفدار حرف صحیحی بزند هواداران بالیوود از شدت ذوق در پوست خود نخواهندگنجید.
آبهیجت جوشی نویسنده همیشه همراه راجکومار هیرانی در توییتر خود عکسی از راجکومار هیرانی، شاهرخ خان و امیر خان منتشر کرده است و زیر آن نوشته است: "Wooow. Is It Possible? I Cant Belive It. Oh God! Can I Watch This Movie? I Hope So" بمعنی: "واو، این ممکن است؟ من باور نمیکنم. اوه خدایا، من میتوانم این فیلم را تماشا کنم؟ امیدوارم"
ما هم امیدواریم تا این فیلم با بازیگران نامبرده ساخته شود. اگر بشود چه میشود؟ We Hope So...
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir