پروژه بعدی سانجی لیلا بانسالی؛ این کلاف سردرگم!

چهارشنبه 19 دی 1397
03:52 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Image result for sanjay leela bhansali with salman khan and srk
حدود یک سال از آخرین پروژه سانجی لیلا بانسالی خارق العاده می گذرد. پروژه ای با نام پادماوات که در کنار حواشی فراوان جوایز و دستاوردهای زیادی را کسب کرد و به یکی از بهترین پروژه های تاریخی بالیوود تبدیل شد. اما سانجی لیلا بانسالی دچار سردرگمی زیادی شده است زیرا 4 گزینه اصلی فیلم بعدی اش پاسخ قطعی نداده اند. سانجی لیلا بانسالی هم دوست دارد زودتر پروژه را کلید بزند اما گزینه های روی میز مشغول فیلمبرداری فیلم های سنگینی میباشند و فعلاً وقت ندارند روی این مسئله فکر کنند.
آن 4 گزینه شاهرخ خان، سلمان خان، دیپیکا پادکون و آلیا بهات هستند. 4 ضلعی جذابی که مطمئناً باعث موفقیت زیادی خواهدشد و سانجی لیلا بانسالی را یک گام جلوتر خواهدبرد. بعلاوه اینکه آقای بانسالی برای خرج و بودجه زیاد هیچگونه هراس و نگرانی ندارد و اگر این 4 نفر را بازیگران فیلم خود کند قطعاً اولین چیزی که ذهن او را درگیر میکند کیفیت ساخت فیلم است نه بودجه و هزینه های فیلم، به همین خاطر نمیتوانیم احتمال همکاری این 4 نفر پرقدرت را با سانجی بانسالی کم بدانیم چون همیشه بودجه سنگین فیلم ها اصلی ترین دلیل برای قطع همکاری با یک بازیگر است.
شاهرخ خان رتبه دوم دریافت بیشترین دستمزد در بین بالیوودی ها، سلمان خان رتبه چهارم، دیپیکا پادکون رتبه سوم و آلیا بهات رتبه نهم را دارا هستند و بنابراین سانجی لیلا بانسالی برای شروع باید بودجه زیادی را فراهم کند. کاری که برای او مشکل نیست. درکنار این مسئله بودجه ای است که باید صرف جلوه های ویژه و فضای فیلم شود. این فیلم همچون دو فیلم قبلی سانجی لیلا بانسالی تاریخی خواهدبود اما گویا این بار فاز عاشقانه فیلم بالاتر خواهدبود.
اما درخصوص بازیگران مذکور؛ سانجی لیلا بانسالی هنوز این موضوع را تأیید یا تکذیب نکرده است اما یکی از نزدیکان وی حدود یک ماه قبل مدعی شده است که 2 نفر از این چهار بازیگر فیلم را قبول کرده اند و آن دو نفر شاهرخ خان و دیپیکا پادکون هستند. آلیا بهات و سلمان خان بدلیل سنگینی پروژه های بعدی هنوز قبول نکرده اند.
آجیت آندهار این شخص است که یکی از صمیمی ترین دوستان آقای بانسالی می باشد. این شخص در یک بیانیه در تاریخ 25 نوامبر 2018 اذعان داشت: "آقای بانسالی نگارش فیلمنامه را سه ماه بعد از پادماوات شروع کرده است و مقدار کمی از آن باقی مانده است. آنگونه که من اطلاع دارم شاهرخ خان و دیپیکا پادکون این پروژه را قبول کرده اند و سلمان خان بدلیل پروژه سنگین بهارات و آلیا بهات هم بدلیل همکاری با کاران جوهر در تخت میخواهند روی این قضیه بیشتر فکر کنند. سلمان خان قطعی تر است اما آلیا بهات شاید بدلیل نقش سخت خود در تخت نتواند این فیلم را قبول کند. رنویر سینگ از گزینه های سانجی بانسالی بود اما او نیز بدلیل ایفای نقش اصلی فیلم تخت این فیلم را قبول نکرد و سانجی لیلا بانسالی روی سلمان خان فکر کرد. شاهرخ خان اصلی ترین و قطعی ترین گزینه است."
اما صبح امروز تولیدات Viacom 18 Motion Pictures در صفحه توییتر خود حضور سلمان خان را هم قطعی اعلام کرد و بر این اساس شاهرخ خان، سلمان خان و دیپیکا پادکون سه ضلعی بسیار جذاب این فیلم تاریخی و پرهزینه خواهندبود. ظاهراً این پروژه نیازمند یک بازیگر زن مکمل نیز می باشد که ظاهراً آلیا بهات بعید است آن را قبول کند مگراینکه تاریخ فیلمبرداری این فیلم با فیلم Takht تداخلی نداشته باشد. به همین دلیل رسانه ها از گزینه دوم سخن میگویند که برای اولین بار همه رسانه های هندی یکصدا هستند و همه از آدیتی روی حیدری بازیگر کاراکتر مهرالنسا در فیلم پادماوات دم میزنند.
بهرحال براساس وعده شاهرخ خان و سانجی لیلا بانسالی خبر نهایی در تاریخ 10 فوریه 2019 یعنی 21 بهمن ماه 1397 اعلام خواهدشد و رسماً سانجی لیلا بانسالی از بازیگران پروژه بعدی خود که بازهم تاریخی و عاشقانه است پرده برداری میکند. اما احتمال حضور شاهرخ خان، سلمان خان و دیپیکا پادکون 90 درصد است و سانجی لیلا بانسالی از آن اطمینان زیادی دارد.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir