ویکی و آیوشمان؛ زوج فیلم بعدی شوجیت سرکار

پنجشنبه 20 دی 1397
01:04 ب.ظ
علی سرورعظیمی

Image result for vicky kaushal with ayushman
شوجیت سرکار کارگردان خوب و کاربلدی که در 2018 فیلم بسیار جنجالی و معمایی October را با وارون داون ساخت قصد دارد برای پروژه بعدی اش از زوج بسیار موفق ویکی کوشال و آیوشمان کورانا استفاده کند. آیوشمان کورانا در 2018 دو فیلم Badhaai Ho و Andhadhun را داشت و ویکی کوشال هم فیلم های Sanju و Manmarziyaan و Raazi را ایفای نقش کرد. هر پنج فیلم بسیار موفق شدند و نمرات بالایی کسب کردند. آخرین فیلم ویکی کوشال هم با نام Uri: The Surgical Strike که دو روز قبل اکران شد نمره خارق العاده 9.3 از 10 را در IMDb کسب کرد و فعلاً با کسب این امتیار در کنار فیلم رستگاری در شائوشنگ بهترین فیلم تاریخ در جهان محسوب میشود که افتخار بسیار بزرگی است. باید منتظر ادامه راه آن باشیم تا ببینیم این موفقیت ادامه دارد یا نمره افت میکند. لازم به ذکر است که آیوشمان کورانا اولین پروژه خود یعنی Vicky Donor را زیردست شوجیت سرکار ایفای نقش کرد.
شوجیت سرکار کارگردان موردعلاقه ویکی کوشال است و او در برنامه قهوه با کاران هم این موضوع را اعلام کرد و گفت دوست دارد با او همکاری کند. ویکی کوشال تا چند وقت دیگر به پروژه Takht کاران جوهر می پیوندد و آیوشمان کورانا نیز مشغول فیلم Dream Girl است و تا چند وقت دیگر این پروژه را شروع میکند، البته یک فیلم دیگر با نام Tere Bin Laden 3 هم در برنامه کاری او هست اما برای سال 2020 میباشد.
شوجیت سرکار برای پروژه بعدی اش میخواهد داستانی کمدی و معمایی را بسازد. کاری که به گفته خودش بسیار منحصر بفرد و متفاوت است. براساس ادعای رسانه های معتبر شوجیت سرکار میخواهد به همراه جوهی چاترودی نویسنده فیلم اکتبر و همچنین پروژه های قبل آقای شوجیت سرکار فیلمنامه نویسی را شروع کند و داستان سرایی را تا اواسط 2019 به پایان برساند. این موضوع باعث میشود تا شوجیت سرکار پروژه را از اواخر 2019 شروع کند و در 2020 اکران کند. شوجیت سرکار برای انتخاب بازیگر از یار همیشه همراه خود جوهی چاترودی کمک خواسته است و ظاهراً خانم چاترودی ویکی کوشال و آیوشمان کورانا را انتخاب کرده است. این فیلم دو بازیگر مرد پررنگ و یک بازیگر زن دارد که برخی رسانه ها میگویند بازیگر زن داستان پومی پدنکار است و برخی دیگر هم از جانوی کاپور صحبت میکنند اما حدس و گمان است و قطعی ترین و جامع ترین موضوع حضور آیوشمان کورانا و ویکی کوشال است. 
یکی از نزدیکان شوجیت سرکار گفته است: "هم آیوشمان و هم ویکی کوشال فیلم را قبول کرده اند چون شوجیت سرکار داستان کلی را حدود یک ساعت برای آن دو نفر تعریف میکرد و هردو بسیار از داستان خوشحال شدند و حتی هردو خواستار نگارش زودتر فیلمنامه شدند. آنها قبول کرده اند و بعد از پایان نگارش فیلمنامه این موضوع رسانه ای خواهدشد."
جوهی چاترودی هم گفته است: "داستان فیلم بعدی که با شوجیت سرکار میخواهم کار کنم داستانی کمدی و معمایی است. کاری بسیار خاص که در جهان بی سابقه بوده است. به همین خاطر وقت زیادی میخواهد و همچنین برای پیشرفت بیشتر بازیگران خوبی میخواهد. شما از آیوشمان و ویکی کوشال صحبت میکنید و من هم دوست دارم آنها را در یک قاب ببینم. هردوی آنها فوق العاده هستند و سوپراستار های جوان هستند. اما انتخاب بازیگران داستان به عهده شوجیت سرکار است و جای بحثی نیست."
صفحه توییتر Rising Sun Films هم با انتشار عکس ویکی کوشال، آیوشمان کورانا و شوجیت سرکار مدعی شد که این همکاری قطعی شده است و صحبت های نهایی برای بعد از نگارش فیلمنامه است. هردوی آنها احتمال 90 درصد در فیلم هستند فقط درصورتی در این فیلم بازی نخواهندکرد که مشکلات غیرمنتظره ای سر راه آنها سبز شود که پیشامد مشکل بر سر راه هردو بعید بنظر میرسد. پس از همین حالا باید منتظر فیلمی طلایی باشیم که دو ابرستاره جوان بالیوود را دربرگرفته است.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به بالیوود تاپ است. || طراح قالب avazak.ir